Стерилізатор Мікростоп М3+ з електронним керуванням найбільший з вироблених сухожарів компанії, чудово підійде для великих салонів краси, великих нейл студій і навчальних центрів, оскільки дає змогу одночасно стерилізувати до 6 наборів інструментів для манікюру без крафтпакетів або 9 наборів у крафт пакетах, , які розміщуються в стерилізаційній камері вертикально.
В сухожарі Мікростоп M3+ стерилізація відбувається під дією гарячого сухого повітря. Прилад працює в трьох режимах і підтримує всі затверджені МОЗ України стандарти стерилізації:
- 200 °C – 30 мин
- 180 °C – 60 мин
- 160 °C – 150 мин
Скидання налаштувань відбувається через вимкнення й подальше вмикання клавіші вмикання-вимкнення, розташованої на задній панелі поруч зі штекером.
В сухожаровій шафі Мікростоп М3+ Можна стерилізувати манікюрний та інший металевий або скляний інструментарій.
Загальні характеристики
- Сухожерна шафа Мікростоп M3+ сертифікований (є сертифікат якості)
- Підтримує температурні режими, затверджені МОЗ України.
- Знищує всі хвороботворні мікроорганізми.
- Не псує інструменти.
- Простий у використанні.
Технічні характеристики сухожарової шафи Мікростоп М3
| Об'єм стерилізаційної камери | 12 літрів |
| Зовнішні розміри | 385х340х240 мм |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал | Сталь неіржавка |
| Кількість стерилізованих манікюрних інструментів | у крафт пакеті — 9 наборів без крафт пакетів — 6 наборів |
| Споживана потужність | 400 ватів/год |
| Відхилення температури від заданого значення | ± 2 °C |
| Вихід на встановлену температуру | 10-15 хвилин |
| Аварійне вимкнення: | Є |
| Гарантія | 18 місяців |
| Післягарантійний сервіс | Є |
| Напруга живлення | 220 В |
| Країна-виробник | Україна |