Микростоп ГП-10 вміщує 12 наборів інструментів і від 9 до 12 крафтпакетів. Найпродуктивніший і місткий із сухожиль Мікростоп. Класична модель. Інструменти розташовуються на трьох горизонтальних полицях. Для великих салонів, студій та навчальних центрів. Підходить майстрам манікюру та педикюру, бровистам, косметологам, подологам, а також майстрам тату та татуажу.
Микростоп ГП-10 керується однією кнопкою. Працює в трьох автоматичних режимах, затверджених МОЗ України + режим сушіння інструментів:
- 200 °C — 30 хв;
- 180 °C — 60 хв;
- 160 °C — 150 хв;
- 80 °C — 30 хвилин (сушіння).
Скидання налаштувань відбувається через вимкнення та подальше вмикання клавіші вмикання-вимкнення, розташованої на задній панелі поруч зі штекером.
Інструменти розміщуються на трьох тацях усередині камери. Це дає змогу стерилізувати від 9 до 12 наборів за одне завантаження.
У сухожилці Мікростоп можна стерилізувати витримувальні температуру 200 градусів металеві та скляні інструменти. Принцип роботи приладу — стерилізація гарячим сухим повітрям.
Загальні характеристики
- Висока продуктивність і триваліший термін експлуатації завдяки одночасній стерилізації великої кількості інструментів
- Електронний контроль функцій
- Світлове табло з показниками температури та часу на передній панелі
- Привабливий дизайн
- Не тупить інструменти
- Знищує всі мікроби та віруси
- Сертифікований УкрСЕПРО
Технічні характеристики сухожарової шафи Мікростоп ГП-10
| | |
| Зовнішні розміри | 550х430х260 мм |
| Вага | 19 кг |
| Матеріал | Сталь неіржавка |
| Кількість стерилізованих манікюрних інструментів | у крафт пакеті — 9-12 наборів без крафт пакетів — 12 наборів |
| Споживана потужність | 400 ватів/год |
| Відхилення температури від заданого значення | ± 2 °C |
| Вихід на встановлену температуру | 10-15 хвилин |
| Аварійне вимкнення: | Є |
| Гарантія | 18 місяців |
| Післягарантійний сервіс | Є |
| Напруга живлення | 220 В |
| Країна виробник | Україна |