Сухожарова шафа ГП — 20 використовується в косметології та медицині для стерилізації інструментів. Матеріал внутрішньої камери сухожарової шафи виготовлений із неіржавкого металу, завдяки чому стерилізатор не піддається корозії. Усередині сухожина є стерилізаційна камера та завантажувальні контейнери, які використовуються для стерилізації та зберігання інвентарю.
В сухожаровій шафі ГП — 20 передбачений високий рівень автоматики й оптимальна примусова циркуляція гарячого повітря в камері з високоякісним двигуном. Висока інформативність панелі керування, що передбачає цифрову індикацію поточної температури та часу. Сухожерна шафа ГП — 20 має іпанель керування, яка передбачає цифрову індикацію поточної температури та часу та світлову індикацію основних етапів циклу. Також передбачені блокування у разі перевищення відхилень від температурного режиму та аварійне вимкнення. Працює прилад завдяки циркуляції гарячого потоку повітря всередині камери.
Перед стерилізацією рекомендується продезінфікувати інструмент спеціальними засобами
Сухожеваровий шафа ГП - 20 призначений для стерилізації манікюрних інструментів, косметологічних, перукарських, хірургічних, а також термостійких шприців і голок (з позначкою +200 °C), скляного посуду та інших предметів медичного призначення.
Технологія застосування сухожарової шафи ГП — 20
- Покласти рівномірно інструмент у завантажувальні контейнери та помістіть їх у камеру.
- Зачинити двері сухозарядної шафи.
- Ввімкнути сухожарову шафу ГП — 20.
- Виставити потрібний час.
- Виставити необхідну температуру.
- Коли стерилізатор почне роботу, засвічується індикатор і починається відлік витримки на забування, що демонструється на індикаторі.
- Після закінчення часу витримки на індикаторі показання тривають до нуля, припиняється нагрівання камери, звучить сигнал "подвійні гудки".
- Потім вимкнути стерилізатор, натиснувши кнопку "вимк".
- Після витягти інструмент.
Характеристики сухожарової шафи ГП — 20
| Температурний режим | від 80 до 200 °C |
| Час витримки | от 1 до 999 мин |
| Час нагрівання до температури стерилізації, хв | 20+ (-) 5 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна споживана потужність, кВт | 1,2 |
| Габаритні розміри, мм (ш.в.г.) | 550х420х440 |
| Розміри стерилізаційної камери, мм, ШхВхГ | 220х300х300 |
| Об'єм камери, л | 20 |
| Підтримувані режими роботи, град. С/хв | режим 1 - 85/30 режим 2 - 120/45 режим 3 - 160/150 режим 4 - 180/60 режим 5 - 50...200 |
| Маса | 20 кг |
| Кількість завантажувальних контейнерів | 3 |
| Середній термін експлуатації, років | 8 |
| Виробник | МІЗ-МА |
Гарантія: 18 міс.